menu

GolferIS

GolferIS

 
Aktualizace a novinky v GolferIS Range{lang}{lang}{lang}

 

V rámci tohoto článku Vás budeme seznamovat s novinkami zveřejněnými v rámci jednotlivých aktualizací GolferIS Range. Klikněte a podívejte se, co pro Vás máme nového!
Nákup míčů na driving range snadno a on-line (nejen v Covid době){lang}{lang}{lang}

 

Současná situace nás nutí hledat rychlá a efektivní řešení. Chcete provozovat plně automatizovaný a bezobslužný driving range? Víme jak na to a ještě máte šanci výrazně zvýšit příjmy z tréninkových míčů!
Kompletní představení GolferIS Range včetně ceníku{lang}{lang}{lang}

 

GolferIS Range vzniknul jako všechny naše ostatní systémy a aplikace. Současná, na trhu dostupná řešení buď vůbec neexistovala, případně byla buď technicky nedokonalá, příliš drahá, nebo obojí. Tomáš Vrbický si před lety vyvinul vlastní čtecí zařízení na vydavač míčů na driving range, dodělal si jednoduchou (ale zároveň velmi sofistikovanou) administraci a předběhl tak dobu. Nyní jsme na těchto zkušenostech postavili moderní řešení za skvělou cenu!  
Zdvojnásobte s námi tržbu z vašeho Driving Range{lang}{lang}{lang}

 

Meziroční zdvojnásobení tržby z driving range se může zdát cílem nerealistickým. Je ale možné jej splnit. Bohužel především proto, že driving range, jako produkt nebo segment golfového podnikání, je na řadě hřišť zcela přehlížen a aktivní prodej, marketing a tvorba atraktivních předplacených produktů, zde vůbec neexistuje. Je to ale číhající příležitost! S využitím GolferIS Range a trochou dobrých rad a nápadů, jste na dobré cestě začít na driving range skutečně vydělávat.