menu

GolferIS

GolferIS

 
Jak spočítat Texas Scramble a vygenerovat výsledkovou listinu{lang}{lang}{lang}

 

Spočítat Texas Scramble bez GolferIS není žádná extra věda. Je ale potřeba připravit si Excel a potom neudělat chybu v omezení hendikepu, v přednosti při shodném výsledku, v seřazení výsledků. A hráči, kteří se účastnili turnaje často ani moc nevědí, proč skončili na tom kterém místě. Chybí jim přehledná výsledková listina.
Nastavení tykání / vykání se členy, přání k svátku a nastavení jazyka člena{lang}{lang}{lang}

 

Nově nabízíme možnost tykat členům v komunikaci, kterou tvoříte nebo GolferIS automaticky generuje. Dlouhodobě jste upozorňovali, že s řadou členů máte velmi blízký vztah a poslat jim vykající přání k narozeninám nebo potvrzení o úhradě příspěvku, zkrátka není dobré. Pojďte se podívat, jak na tykání v GolferIS.Součástí táto novinky je také možnost rozesílat automaticky přání k svátku a adresovat mailing příjemcům dle jazyka, kterým s nimi komunikujete.
Manuál první kroky v Golferis{lang}{lang}{lang}

 

Pokud začínáte Golferis používat ve Vašem klubu, stáhněte si stručný manuál, abyste věděli čím začít a jak postupovat logicky krok po kroku. 
Nastavení on-line přihlášky{lang}{lang}{lang}

 

Přihláška do klubu je výhra pro všechny strany. Zájemce o členství vyplní vše elektronicky za minutu, jeho údaje se propíšou do Golferisu a zájemce je automaticky informován o dalším postupu a údajích k platbě. Žádný papír, žádný šanon a přepisování údajů z přihlášky do Golferisu. A ještě vypadá pěkně graficky.
Ukázky zdařilé grafiky{lang}{lang}{lang}

 

Golferis Vám umožňuje komunikovat s Vašimi členy mnoha různými způsoby. Můžete si vytvořit řadu grafických šablon newsletteru, připravit si grafiku automatické odpovědi na přihlášku, na příchozí platbu za členství, nebo si připravit pěkné narozeninové přání. Zde najdete pro inspiraci velmi zdařilou grafiku využitou v Golferisu v posledních sezónách.
Narozeninové přání pro členy{lang}{lang}{lang}

 

Personalizované, automaticky zasílané narozeninové přání, je velmi silným nástrojem k budování pevného pouta mezi klubem a členem. Můžete jej využít velmi různorodými způsoby. Vaše členy můžete obdarovávat, zasílat jim s přáním dárkové vouchery, kupóny, nabídky.    
Jak nastavit subdomény pro sportovní moduly{lang}{lang}{lang}

 

Jedním z prvních kroků, které budete v Golferisu dělat, je nastavení subdomén pro Vaše soutěže (jamkovka, celoroční tour, eklektik,...), ale také pro formuláře odběru novinek a přihlášek do klubu. Pročtěte si prosím následující návod a pokud nechcete změnit názvy subdomén (například nechcete používat JAMKOVKA, ale MATCHPLAY), odešlete návod tak jak jej vidíte správcům Vašeho webu. 
Synchronizace s bankou{lang}{lang}{lang}

 

Synchronizace s příchozími platbami za členské poplatky Vám ušetří hodiny a dny času. Zásadně sníží chybovost a pozvedne také úroveň servisu vůči Vašim členům tím, že je automaticky informuje o přijetí platby.
Import starších plateb do systému GolferIS{lang}{lang}{lang}

 

Abyste mohli využít GolferIS naplno, je žádoucí provést také import historických plateb za členství z dob před tím, než jste přešli na GolferIS. Docílíte tím kompletní historie plateb u Vašich členů a lepšího přehledu, kolik Vám již celkově uhradili za členství.
Druhy členství a jak je přiřadit členům v systému GolferIS{lang}{lang}{lang}

 

Toto je jedna z prvních funkcí, kterou v Golferisu budete potřebovat rozběhnout. Aby systém plnil svoji funkci na sto procent, potřebujete definovat členství a spárovat je s jednotlivými definovanými kategoriemi na ČGF. Pojďte se podívat, jak na to.
Předepsané platby - nástroj pro lepší fakturaci{lang}{lang}{lang}

 

V některých klubech se fakturuje členství jako dvě části (klubový poplatek a roční hrací poplatek). Proto je v GolferIS možnost si zapnout Předepsané platby. Systém Vám díky tomu umožní zadat více požadovaných plateb u každého člena a následně mu poslat e-mail ze šablony s výpisem předepsaných plateb včetně QR kódu pro lepší a rychlejší úhradu bez chybného zadání variabilního symbolu.
Export dat členské základny klubu ze serveru ČGF{lang}{lang}{lang}

 

Pokud máte data o Vašich členech uložena na technickém serveru ČGF, podívejte se, jak jednoduše provedete export těchto dat. Ta následně importujeme do GolferIS, kde budete mít kompletní členskou agendu.
Statistiky newsletteru a mailingové kampaně{lang}{lang}{lang}

 

Všechny kluby posílají svým členům newslettery a e-mailové zpravodaje. Jen některé mají ale detailní přehled o tom, kolik členů jejich informace skutečně čte, jak klikají na vložené odkazy. V posledních týdnech jsme na tomto zapracovali a přišli jsme s novým modulem statistik Vašich kampaní. Podívejte se jak jednoduše zjistíte všechny potřebné informace.
Jak vytvořit pavouka jamkovky{lang}{lang}{lang}

 

Díky snadnému vytvoření pavouka jamkovky a díky automatizaci komunikace s hráči, roste obliba této soutěže napříč kluby. Hráči jsou navíc více zataženi do hry díky sms gratulacím k postupu do dalšího kola a také díky pěkné prezentaci pavouka přímo na webových stránkách klubu. Podívejte se, jak si založíte jamkovku v pár minutách.
Jak sestavit startovku v GolferIS{lang}{lang}{lang}

 

Sestavení startovní listiny je mnohdy práce na hodinu a více. Máte hromadu různých požadavků na složení flightů a ty se ještě v čase před turnajem dramaticky mění. Tato činnost je často noční můrou každého pracovníka klubu. Díky modulu Startovní listiny v GolferIS tomu tak už ale být nemusí. Pojďte se podívat proč.
Jak nastavit Eklektik v GolferIS{lang}{lang}{lang}

 

Eklektik je pro mnoho hřišť dlouho hledaný poklad. Je to formát soutěže, který dokáže motivovat hráče k četné turnajové hře a to až do posledních dnů sezóny. Bez automatizace počítání výsledků je to ale pro pracovníka klubu nejhorší noční můra. GolferIS Vám spočítá Eklektik během minutky a vše zobrazí v grafickém výstupu na Vašem webu. Pojďte se podívat, jak na to...
Jak nastavit Výsledkové listiny v GolferIS{lang}{lang}{lang}

 

Kdo někdy počítal celkové pořadí jakékoliv golfové tour, ten ví, že to není zrovna zábava. Mravenčí práce v Excelu, hlídání jestli někdo nepřechází z kategorie do kategorie a nervy před a při vyhlášení po finálovém turnaji. Pořád čekáte, že se někdo z hráčů zvedne a půjde výsledky reklamovat. GolferIS spočítá vše za Vás. Bez chyby a ještě hráčům výsledky zobrazí online na webu klubu.
Jak provést import startovní listiny do detailu turnaje na serveru ČGF{lang}{lang}{lang}

 

Máme radost, že se to konečně podařilo. Nyní můžete importovat startovní listinu Vašeho turnaje přímo do Startovních listin v detailu turnaje na serveru ČGF. Už žádné přílohy a golfisté, kteří hledají, kde startovku najdou! Startovku tak hráči najdou i v mobilu v rámci aplikací ČGF a Tee Time. Přečtěte si, jak na to.
Export členů pro Národní Sportovní Agenturu{lang}{lang}{lang}

 

Pro žádosti o dotace rozdělované NSA je potřeba importovat údaje o členech klubu do rejstříku sportovců. Za tímto účelem jsme v GolferIS připravili export členské základny ve formátu požadovaném pro import ze strany NSA.

 

Všechny kontakty, které máte z svých členů můžete připojit do Vašich chtrých mobilních telefonů. Máme pro Vás návod pro Android i Apple iOS.
Informujte členy o jejich HCP{lang}{lang}{lang}

 

Některé novinky nejsou nijak robustní, přesto ale potěší. Vytvořili jsme pro Vás v Golferisu novou proměnnou {hcp}. Díky ní můžete oslovit personalizovaným emailem prostřednictvím newsletteru každého z Vašich členů a aktivně jej informovat o jeho novém hendikepu po změně světového hendikepového systému.
Nahrávání souborů k profilu člena{lang}{lang}{lang}

 

Původně jsme s touto novinkou chtěli přijít až do nového Golferisu, ale současná epidemie nám dala možnost trochu víc se vrhnout do programování. Nově tak v profilu každého člena najdete záložku SOUBORY, pod kterou si můžete ke každému členovi ukládat soubory. Může to být "osvědčení o hře, scan papírové přihlášky" nebo třeba vybrané fotky z klubových turnajů, které potom můžete v budoucnu použít jako milé překvapení. Víme, že jste po této funkci dlouho toužili a jsme rádi, že ji můžete začít používat.