menu

GolferIS

GolferIS

 

Synchronizace s bankou

Synchronizace s příchozími platbami za členské poplatky Vám ušetří hodiny a dny času. Zásadně sníží chybovost a pozvedne také úroveň servisu vůči Vašim členům tím, že je automaticky informuje o přijetí platby.

Spojení Vaší banky a GolferIS
  • ušetří Vám velké množství času s párováním přijatých plateb za členství
  • umožní Vám lépe informovat členy o přijetí jejich platby za členství formou SMS nebo e-mailu
  • starší platby Vám manuálně naimportujeme při spuštění nové instalace GolferIS - bližší informace Vám podá Jiří Novosad (novosad@golferis.cz, +420 777 345 913)

Jak to celé funguje

Nejdříve je nutno ve Vaší bance povolit (většinou přes internetové bankovnictví) upozornění na přijatou platbu. Nastavíte od jaké částky. Doporučujeme zvolit tu nejnižší částku. Většinou 1 Kč. Při povolení upozornění je třeba zadat, zda chcete dostávat informace formou SMS nebo e-mail. Zvolíme e-mail s nastavíme tak, že bude email ve formátu zkratky Vašeho klubu (definované ČGF) a @golferis.cz. Příklad pro Golf Club Prostějov: zkratka je gcpro, e-mail bude tedy gcpro@golferis.cz.
Pokud člen klubu uhradí členství na klubový bankovní účet, banka zašle automatický e-mail na gcpro@golferis.cz, kde budou napsané hodnoty: číslo účtu odesílatele, variabilní symbol, částka ......

Banky, které podporujeme (pokud tam není Vaše banka napište mi na vrbicky@golferis.cz a možnost použití i Vaší banky doděláme):
FIO banka, ČSOB, MONETA Money Bank, Komerční Banka, Raiffeisen BANK, SPERBANK, UniCredit Bank, Prima Banka (SK)

Párování platby v GolferIS

GolferIS kontroluje přijaté e-maily každých 30 minut. Jakmile je nový e-mail s informací o přijaté platbě zjištěn, provede se import platby. Na úvodní stránce Vám bude vypsána hláška o nové nezaúčtované platbě. Po kliknutí na odkaz Vám bude zobrazen seznam všech nezaúčtovaných plateb s možností odsouhlasit (sloupec Odsouhlasit platbu) a přidat uvedenou platbu na kartu hráče.

Platba se spáruje dle správného VS nebo SS. Možné je použít rodné číslo hráče nebo jeho ČGF hráčské číslo.

Pokud se platba nespáruje, je možné manuálně vybrat, kterému členovi přiřadíte platbu a za jaký typ členství to je. Najetím kurzorem na symbol "i" u platby se Vám rozbalí text poznánky, kterou odesílatel napsal k platbě. Tím většinou platbu identifikujete, pokud člen nezadal VS ani SS.

V obou případech můžete automaticky členovi zaslat informační SMS o přijetí platby s textem, který si nastavíte v menu Nastavení -> Nastavení IS. Do textu SMS mohu použít dynamické hodnoty platy - {datum_platby} , {castka} , {clenstvi} , {rocnik}. Text SMS může např. vypadat následně: 

"Dobry den, vitame Vas v nove sezone a dekujeme Vam za platbu ze dne {datum_platby} ve vysi {castka} Kc, kterou jste uhradili {clenstvi} za rok {rocnik}. (Toto je automaticky generovana SMS na kterou neodpovidejte. V pripade potreby se obratte na manazerku klubu Petru Vrbickou, +420 777 115631, info@golfprostejov.cz)"

Ještě můžete použít: Odeslat e-mail s potvrzením úhrady, kam můžete doplnit ještě více informací. Například odpromovat chystané akce, nabídnout doplňkovou službu,.... Tento e-mailu můžete neustále měnit a kreativně s ním pracovat. E-mail může vycházet z grafického stylu Vašich newsletterů.

Jakmile vše nastavíte, prosím o upozornění, abychom mohli vše zkontrolovat aby nevznikla chyba.

V případě jakýchkoliv dotazů prosím kontaktujte Tomáše Vrbického, vrbicky@golferis.cz, +420 777 115631.

Ukázka stránky nespárovaných plateb v Golferisu