menu

GolferIS

GolferIS

 

Proběhlo první virtuální fórum a pokračujeme dál

 
Dobrý den,
 
zdravím Vás srdečně a s několikadenním odstupem posílám souhrn informací, které zazněly na prvním Czech & Slovak Virtual Golf Business Foru. V první řadě Vám ale moc děkuji za účast, podporu a fantastickou zpětnou vazbu. Dostali jsme s Tomášem přes 60 emailů, sms a jiných zpráv a velmi nás těší, že jste shledali akci přínosnou. Mnoho dalších lidí z oboru mi psalo, že se akce nemohli zúčastnit, ale měli zájem o informace a o záznam. A na základě reakcí účastníků jsme se rozhodli pokračovat v pravidelném měsíčním formátu dvouhodinových online setkání. To první se uskuteční již 5.1.2021 od 10:00 hodin.
 

Pár základních statistik

 • 124 unikátních uživatelů si pustilo fórum
 • 6 hodin live přenosu
 • 26 řečníků a 2 video rozhovory
 • a pro zajímavost, pokud byste se do podobné akce pouštěli: Přípravy 20 dnů práce a 0Kč ostatní náklady.
 

Video z Fóra

Měli jsme v úterý plné ruce práce a přeci jen zajištění akce po technické stránce jsem byl já, Tomáš a dva notenooky. Celé fórum jsme nahrávali, ale ne všechny mikrofony jsme vypnuli, a proto je v záznamu zaznamenána Tomášovy celodenní práce, kdy Vám pomáhal a radil na telefonu. Některé pasáže jsou velmi zábavné, ale k publikování to bohužel není. Když bude chvíle, sestříháme z toho bonusový materiál. Mrzí nás to, protože jste se na záznam hodně ptali. 
 
Video-rozhovory s Klárou Spilkovou a Ondrou Lieserem si pusťte zde. Stojí to za to. Na fóru jsme je vynechali, abychom dohnali skluz. Na stejném Youtube kanálu budou postupně přibývat sestžíhaná vystoupení. Bohužel z výše uvedených důvodů tam některá budou chybět.
 
    
 

Nenecháme energii vyprchat - online fórum každé první úterý v měsíci

Ochota spolupracovat a posouvat věci společně kupředu prostupovala celou akcí a ještě dnes nám mnozí z vás psali, že bychom měli takovou akci dělat častěji, pravidelně. Přes den se z toho vybrousil tento koncept:
 • každé první úterý v měsíci online setkání od 10:00 do 12:00 na stránce fóra, kde jsme se setkali v úterý 2.12. Pojďme to zkusit alespoň rok držet a potom zhodnotit, co se podařilo. Vidíme se tedy již 5.1.2021!
 • Každé setkání si vezme na starosti jeden "organizátor" a bude jedno nosné téma, kterému se bude věnovat čas 10:00-11:00 a 11:00-12:00 bude probíhat diskuse, networking, případně práce na projektech v rámci pracovních skupin a týmů.
 • Všem z mého mailing listu přijde pozvánka do aplikace forum.tcm.golf. Pokud máte zájem o účast na pravidelných fórech, přijměte pozvánku, nastavte si heslo do aplikace a v ní budou založeny jednotlivé události a k nim bude možné vést diskusi, rozesílat pozvánky, ukládat videozáznamy a mnoho dalšího. Bude to místo, kam můžete ukládat odkazy na zajímavé články, dokumenty s nápady a společnými projekty. Také je zde možné vytvářet pracovní a zájmové skupiny. 
 
 

Alan Babický - je na čase svěřit propagaci značky "golf" profesionálům?

Alanova čtvrthodinka vzbudila na fóru čilou diskusi a i po jeho skončení mnoho účastníků reagovalo na jeho slova a obsah prezentace. Je budování povědomí o produktu / značce skutečně stejné pro golf i pro dentální niť? Zapomněli jsme při propagaci golfu na obecné marketingové principy a svěřujeme tuto práci již více než 25 let stále dokola fandům a ne profesionálům v oboru? Alanův vstup vyvolal zcela jistě mnoho otázek a také ukazuje cestu, jak současný status quo změnit.
 
 

On-line platební metody vyvolaly veliký ohlas

Přesto, že spojení s Lenkou Derychovou z Global Payments se nepodařilo navázat, vyvolala má prezentace inovativních platebních metod veliký ohlas. Z mého pohledu oprávněně. Služba Easy2Sell je skutečně zcela unikátní a za poslední dva týdny jsme ji již pomohli spustit na pěti hřištích a u řady trenérů. Každý den nyní integrujeme Easy2Sell do prodejní a marketingové strategie hřiště, klubu nebo trenéra. Připravili jsme také dokument s nápady a tipy na využití v golfovém podnikání. Proč to tak táhne?
 • služba je jednoduchá, rozběhne ji každý během pár minut a přímý prodej přes sociální sítě, sms a email-mailing má velikou sílu
 • nepotřebujete e-shop. Jen vyberete fotku, založíte produkt, přiřadíte cenu a sdílíte a tím prodáváte
 • neplatíte provize ani za provoz služby. Jen poplatek za platební bránu cca 1-1,5% z transakce
 • pomůžeme Vám takto vyřešit: mimosezónní provoz recepce, výprodej skladu, vouchery, ale prodat takto můžete cokoliv, na co si zrovna vzpomenete. Poradíme Vám jak odkazy použít v mailingu, sms a WhatsApp rozesílkách, jak je integrovat do Facebooku, Instagramu a do webových stránek. Umíme vytvořit nastavení notifikací o prodeji formou sms a emailu a další,...
 • díky našemu partnerství s Global Payment dostanou klienti z golf industry výhodné podmínky spolupráce
 
Na fóru jsem nestihl zmínit, ale již dnes jsem řešil s řadou hřišť také horkou novinku a tou je mobilní platební terminál v chytrém telefonu. Ten můžete využít v restauraci, v občerstvovacím autíčku nebo jako trenér s klientem na hřišti nebo na driving range.
 
Global Payments v rámci naší spolupráce pověřila Lenku Derychovou, aby se stala specialistkou na golf industry a bude pro Vás mít vždy ty nejlepší možné podmínky. 
 
   Zavolejte nebo napište Lence Derychové: 727 882 238 | LDERYCHOVA@GLOBALPAYMENTS.CZ 
 

Král automatizace Pavel Hloušek

Velmi Vás také zaujala prezentace Pavla Hlouška, kterou Pavel laskavě nasdílel a posílám Vám ji k náhledu. Klikněte na obrázek.
 
 

Pozdrav z Ittecu

Pavel Stejskal z Ittecu představil novinky na poli strojového vybavení hřišť a poslal jěště dvě videa pro milovníky mašinek.
 
   
 

Na závěr

Rád bych Vám ještě jednou poděkoval za neuvěřitelně konstruktivní atmosféru, kterou jste vytvořili ať už jako řečníci, tak i jako účastníci. Dnes mi mnoho lidí říkalo, že ochota spolupracovat je. Není prý platforma. Berte to tak, že platformu jsme si právě vytvořili. Tak teď už nezbývá než si ověřit, jak je to s tou deklarovanou vůlí spolupracovat. Jdeme na to. Pojďme pracovat společně pro český a slovenský golf! :-)
 
Přeji Vám klidný advent a příjemné prožití Vánoc. 
 
Jirka Novosad