menu

GolferIS

GolferIS

 

Nastavení tykání / vykání se členy, přání k svátku a nastavení jazyka člena

Nově nabízíme možnost tykat členům v komunikaci, kterou tvoříte nebo GolferIS automaticky generuje. Dlouhodobě jste upozorňovali, že s řadou členů máte velmi blízký vztah a poslat jim vykající přání k narozeninám nebo potvrzení o úhradě příspěvku, zkrátka není dobré. Pojďte se podívat, jak na tykání v GolferIS.
Součástí táto novinky je také možnost rozesílat automaticky přání k svátku a adresovat mailing příjemcům dle jazyka, kterým s nimi komunikujete.

Tykání a vykání není pro lenochy

Pokud chcete s Vašimi členy komunikovat skutečně na osobní bázi a přitom komunikaci automatizovat, není to bez práce. Připravte se, že budete muset nachystat veškerou komunikaci dvakrát (pro verzi tykání a pro verzi vykání). Efekt a reakce ze strany Vašich členů může být ale k nezaplacení...

 • Nejdříve je třeba si nastavit u každé šablony i verzi textu pro tykání (sekce šablony).
 • Pokud posíláte přání k narozeninám, je potřeba dodat nám text tykání do narozeninového přání, který integrujeme do systému. Budou se tedy generovat dvě verze narozeninového přání - tykací a vykací.
 • Další krok, který je třeba provést, je nastavit u každého člena klubu v jeho osobním profilu hodnotu Tykání. Zkontrolujte jak se skloňuje jeho jméno. Případně je možné upravit správné skloňování a uložit.
 • Pokud využijete v textu dynamický text {osloveni_jmeno} bude při tykání použito "Ahoj Petře"

POZOR: Při nastavování tykání / vykání u jednotlivých členů přemýšlejte nad volbou vždy v kontextu toho, kdo bude odesílatelem mailů směřujících na člena. Prezident klubu, jehož jménem odcházejí narozeninová přání, si bude pravděpodobně tykat s jinými členy než sekretář klubu, jehož jménem odchází potvrzení o úhradě členského poplatku. Nejsnazší je sjednotit vše pod jeden podpis odesílatele (třeba prezident) a podle toho nastavit tykání / vykání.

Ukázka tvorby textové šablony pro tykání a vykání:Ukázka filtrování příjemců newsletteru a hromadných SMS dle tykání / vykáníUkázka nastavení tykání / vykání v profilu člena včetně kontroly skloňování oslovení možnosti nastavení jazyku členaZobrazení tykání / vykání a jazyku člena ve výpisu členů

Nastavení jazyku komunikace se členem

V profilu člena si můžete nastavit nově také jazyk komunikace se členem (EN, CZ, SK, PL, DE). Pokud máte třeba v klubu skupinku anglicky mluvících členů a připravujete pro ně speciální newsletter, jednoduše si je vyfiltrujete pomocí jazyka, kterým hovoří.

Ukázka nastavení jazyku člena v jeho profiluPřání k svátku

 • Nově je možno odesílat email s přáním ke svátku.
 • Je nutno připravit grafiku a texty pro vykání a tykání.
 • Jsou možné 2 verze (grafika generovaná do přílohy emailu nebo klasická html verze - jako newsletter)
 • Přání pro Vás naintegrujeme a službu spustíme. 

Přání k svátku může vypadat obdobně jako přání k narozeninám. Klikněte na obrázek pro více ukázek přání z klubů.Balíček integrace přání k narozeninám + k svátku zahrnuje

Cena 950Kč bez DPH

 • Technické nastavení narozeninového přání ve verzi tykání do GolferIS
 • Grafický návrh přání k svátku
 • Technické nastavení přání k svátku ve verzích tykání / vykání do GolferIS
 • Grafický návrh narozeninového přání, pokud máte zájem o změnu, aby členům nechodilo každý rok stejné

V případě Vašeho zájmu kontaktujte prosím přímo Tomáše Vrbického, vrbicky@golferis.cz, 777 115 631


Další čerstvé nové funkce a moduly v GolferIS