menu

GolferIS

GolferIS

 

Narozeninové přání pro členy

Personalizované, automaticky zasílané narozeninové přání, je velmi silným nástrojem k budování pevného pouta mezi klubem a členem. Můžete jej využít velmi různorodými způsoby. Vaše členy můžete obdarovávat, zasílat jim s přáním dárkové vouchery, kupóny, nabídky.

 

 

Jak to funguje

Narozeninová přání jsou odesílána automaticky každý den ,v 10:00. Pro každého člena, který má narozeniny je generovaný extra email s jeho oslovením a přáním.

Nabízíme dvě možnosti narozeninových přání

Varianta KARTA

Pro každého člena je generován email s oslovením + grafický obrázek s textem a oslovením. Tento typ přání se nedá měnit v systému GolferIS. Případné změny musíme provádět my. Obrázek přání je zobrazen jako příloha emailu. Podívejte se na zdařilé ukázky z jiných klubů.

Varianta Newsletter

Klasický grafický e-mail newsletteru s oslovením a možností vložení více informací a textu. Do tohoto typu narozenin lze vložit více marketingových informací a je možno provádět změny kdykoliv bez nutnosti naší asistence. Změny v šabloně se provádějí v menu Šablony. Následně je třeba v menu Nastavení -> Nastavení IS provést výběr šablony narozenin a zapsat email, ze kterého bude narozeninové přání odesláno. Šablonu e-mailu můžete měnit graficky i textově kdykoliv.

Přehled, kdo má narozeniny

Tento přehled si můžete prohlédnout v Golferisu, ale také jej můžete dostávat každý den v 10:00 na uvedený e-mail. Můžete se tak třeba rozhodnout, že členům, kteří slaví kulatiny a půlkulatiny zavoláte a popřejete jim osobně. V přehledu je seznam členů, kteří slavili narozeniny včera, dnes a budou slavit zítra.

Zájem o spuštění narozenin je nám třeba oznámit, abychom spustili odesílání. Před spuštěním vždy provádíme testy, které jsou doručovány na Váš email pro kontrolu.

Grafiku přání Vám rádi zpracujeme za základní cenu 500 Kč.

V případě jakýchkoliv dotazů prosím kontaktujte Tomáše Vrbického, vrbicky@golferis.cz, +420 777 115631.

A jeden příklad krásného přání za všechny.