menu

GolferIS

GolferIS

 

Jak provést import startovní listiny do detailu turnaje na serveru ČGF

Máme radost, že se to konečně podařilo. Nyní můžete importovat startovní listinu Vašeho turnaje přímo do Startovních listin v detailu turnaje na serveru ČGF. Už žádné přílohy a golfisté, kteří hledají, kde startovku najdou! Startovku tak hráči najdou i v mobilu v rámci aplikací ČGF a Tee Time. Přečtěte si, jak na to.

Jakmile budete mít hotovou startovní listinu v GolferIS (klikněte pro návod jak na to), kliknete na nově přidané tlačítko XLS pro ČGF.

Bude Vám vygenerovaný soubor, který si otevřete v Excelu.

V Excelu tento soubor pouze uložíte a provedete import na technický server ČGF. Na technickém serveru vyberete turnaj, ke kterému chcete importovat startovní listinu, vyberete hodnotu Importovat z přihlášených a kliknete na tlačítko Importuj. 

Jak přidat přílohu (startovní listina PDF a JPG) na technické server ČGF
Pokud chcete mít na serveru také pěknou,  grafickou verzi startovní listiny v PDF nebo JPG, například s prezentací partnerů turnaje, vložte ji do přílohy turnaje. Do přílohy turnaje můžete vkládat i jiné informace, jako propozice, turnajové menu,...  

Kliknete na tlačítko nová příloha, vložíte název přílohy, kliknete na procházet a vyberete si přílohu vygenerovanou v GolferIS (PDF i JPG). Ve výběru Typ přílohy je nutno vybrat hodnotu Startovní listina a doplníte pro kolo turnaje. Pak stačí kliknout pouze na tlačítko Uložit.


Tento postup opakujete pro každou přílohu - PDF i JPG.