menu

GolferIS

GolferIS

 

Informujte členy o jejich HCP

Některé novinky nejsou nijak robustní, přesto ale potěší. Vytvořili jsme pro Vás v Golferisu novou proměnnou {hcp}. Díky ní můžete oslovit personalizovaným emailem prostřednictvím newsletteru každého z Vašich členů a aktivně jej informovat o jeho novém hendikepu po změně světového hendikepového systému.

V emailu to múže vypadat třeba takto: "Zajímá Vás, jaký je Váš nový hendikep a nechcete ztrácet čas hledáním? Nebudeme Vás dlouho napínat. Váš nový HCP je {hcp}."
Pro oslovení doporučujeme pracovat s dynamickou proměnnou {osloveni_jmeno}. Email bude osobnější a snížíte riziko, že bude označen jako spam.

Řadu Vašich členů bude zajímat, jak byl jejich nový HCP vypočítán. Odkažte je na stránku, kterou zřídila pro tyto účely ČGF.

V době epidemie a všeobecné karantény je dobré hledat témata, jak zůstat s Vašimi členy v kontaktu a přitom nevytvářet dojem, že chcete ze situace vytěžit. Tato informace pro ně bude jistě zajímavá a můžete na ni navázat například zprávami ze hřiště. Řada klubů a hřišť sdílí nyní velmi pěkná videa z přípravy hřiště. Věnují se opravám a větším projektům, na které běžně není čas. Ukazují tak členům a hráčům, že až se budou moci vrátit na hřiště, najdou je v lepší kondici, než kdy před tím.