menu

GolferIS

GolferIS

 

 

Vzhledem k tomu, že na základě konsolidačního balíčku od 1. 1. 2024 dochází ke změnám sazeb DPH, rádi bychom Vás informovali o tom, jak tyto změny dopadnou na provoz našich programů.  
Aktualizace a novinky v GolferIS Market{lang}{lang}{lang}

 

V rámci tohoto článku Vás budeme  seznamovat s novinkami zveřejněnými v rámci jednotlivých aktualizací GolferIS Market. Klikněte a podívejte se, co pro Vás máme nového!
Tipy jak využít GolferIS Market k navýšení Vašich tržeb{lang}{lang}{lang}

 

Rozdíl mezi e-shopem, který prodává a tím, kde je zboží jen vystaveno, je mnohdy jen ve zdánlivě malých detailech. Poradíme Vám co dělat, abyste na Marketu skutečně prodávali.
Základní popis GolferIS Market{lang}{lang}{lang}

 

Zadání znělo jasně. Ve stručnosti vysvětlit, co je GolferIS Market. Protože většina manažerů a majitelů hřišť a klubů nemá čas sledovat hodinový záznam z webináře nebo číst třístránkový článek. Rozumím tomu a tedy se pokusím o stručnost.
GolferIS Market zvyšuje tržby golfovým klubům a hřištím{lang}{lang}{lang}

 

Ano, programovali jsme GolferIS Market nakonec déle, než jsme čekali. Ano, byli jsme nervózní, jak to dopadne. Dnes za sebou máme spuštění prodeje v prvním klubu a výsledky dělají radost nejen nám, ale hlavně provozovateli hřiště a klubu v Rožnově pod Radhoštěm. V implementaci máme nyní více než 10 dalších Marketů. Jednoduché a moderní prodejní řešení bez provizí z prodeje slaví úspěch!
Manuál 1 - První kroky ke spuštění GolferIS Market{lang}{lang}{lang}

 

Pokud jste se rozhodli pro využívání GolferIS Market, otevírají se před Vámi zcela nové obchodní a marketingové možnosti. Nejprve je ale potřeba splnit a udělat tyto úvodní kroky.
Manuál 2 - základní instrukce k nastavení GolferIS Market{lang}{lang}{lang}

 

Toto je návod k využití demo testovací verze GolferIS Market, avšak od ostré verze se liší jen tím, že je do ní integrována testovací platební brána. Všechny návody a pokyny jsou tak platné i pro ostrou verzi.